Як відбувається просування в фейсбуці?

  • Щорічно аудиторія Фейсбук зростає більш ніж на 50 млн. чоловік. З 2010 року це одна з найперспективніших майданчиків для створення позитивного образу для бренду компанії і залучення нових клієнтів. Сьогодні ми маємо тисячі успішних компаній, які, не маючи свого сайту, продають свій товар тільки в цій соціальній мережі. Купівля товару в соціальних мережах давно стало нормою. Основні причини такої популярності - швидкість і зручність здійснення покупок. Тільки Facebook надає безліч інструментів для результативного управління і контролю. Якісне просування в фейсбуці дозволяє не тільки систематично рекламувати свою компанію і отримувати нових клієнтів, а й постійно аналізувати і покращувати свої рекламні кампанії: сегментувати цільову аудиторію, підбирати правильні рекламні оголошення, постійно покращувати якість сервісу. Завдяки постійному контролю і аналізу, ми досягаємо колосальних результатів і наводимо в бізнес наших клієнтів тисячі відвідувачів щодня. Об'єднання всіх переваг дозволяє вважати просування в фейсбуці вкрай необхідним для кожної компанії, яка піклується про свій бренд і лояльності її клієнтів.
  • Розробка унікального плану для найбільш ефективного просування.
  • Створення сторінок бренду і продаж оформлення для них.
  • Генерування контенту для спільнот.
  • Створення рекламних кампаній, написання оголошень і їх ведення.
  • Продумування конкурсів і акцій, їх проведення.
  • Ми використовуємо facebook як частину комплексного інтернет маркетингу, що дозволяє нам перетворювати потенційних клієнтів в реальних, а також підвищувати лояльність вже існуючих. Замовивши просування комерційної сторінки facebook в маркетиноговій агенції BrainCode, Ви можете бути впевненим в якості і результатах проведеної роботи, а також в дотриманні всіх термінів.
  • Фейсбук відкриває нові можливості для реклами в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України. Інструменти, які надає фейсбук - безцінні, ми знаємо це, як ніхто інший. Звернувшись до нас, ви зможете отримати результати вже через пару тижнів співробітництва, адже тільки ми спеціалізуємося на цьому!

Пакет PRO

Створення спільноти в facebook

Розробка структури спільноти

Аналіз цільової аудиторії і конкурентів

Дизайнерське оформлення спільноти

Розробка стратегії просування

Складання контент-плану

Налаштування таргетування реклами і системи ретаргетінга

Написання постів

Статистика і аналітика

Посів записів в спільнотах

Контакт з аудиторією

Управління репутацією

Постійна онлайн підтримка

Більше Менше

Залишились питання?

Ми з радістю дамо відповідь на них протягом 30 хв.

Залиште заявку на консультацію і ми зв’яжемось з Вами!

Наші контакти

Icon contact Де нас знайти?

м. Самбір, вул. Валова 58/3
Україна, 81400

Icon contact Графік роботи

ПН-ПТ09:00 - 18:00

09:00 - 16:00

Icon contact Консультація

+38 (096) 82 47 956

info@braincode.com.ua

Icon contact Соц. мережі

Всі права захищені (с) 2018 «BrainCode _> Маркетингова агенція»